Vážené kolegyně, vážení kolegové, 

pro I. pololetí letošního roku byly opět schváleny vzdělávací aktivity OSŽ. V oblasti BOZP se jedná o tyto dvě školení: 

1) Školení pro pokročilé inspektory BOZP ZO OSŽ - 4. - 6. 4. 2016 - RZ Prudká 

Toto školení je primárně určeno pro inspektory BOZP ZO OSŽ, kteří již v minulosti absolvovali základní školení (5. denní) a získali průkaz inspektora. Jedná se tedy o nadstavbové školení, kdy se předpokládají již základní znalosti v oblasti BOZP a posluchači si potřebují rozšířit, případně oživit problematiku BOZP. Toto školení tedy probíhá zejména formou opakování a cvičení, tedy s převážně aktivním zapojením posluchačů. 

2) Školení pro inspektory (základní) BOZP ZO OSŽ - 23. - 27. 5. 2016 - LESNÍ CHATA Kořenov

Toto školení je primárně určeno pro ty zájemce ze ZO OSŽ, kteří budou pracovat jako inspektoři BOZP ZO OSŽ, pověření konkrétní ZO OSŽ. Úspěšným posluchačům tohoto školení se na závěr předává průkaz inspektora. Dalším krokem pak je získání pověření konkrétní ZO OSŽ k výkonu kontrolní činnosti na úseku BOZP. Dále toto školení slouží i pro ty, kteří si chtějí po určité době vše zopakovat, prohloubit své znalosti a dovednosti na úseku BOZP. 

 

Zájemci o školení, řiďťe se pokyny, které byly zveřejněny v OBZORU č. 5 a přihlašte se u p. Zdeňka Brady, tel. 737 275 064 nebo přímo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Těšíme se na Vás. 

 

JUDr. Petr Kožmín

 

Právě přítomno: 220 hostů a žádný gestor