Literáti na trati III aneb železnice bez hranic

motto: „Hranice jsou pomyslné čáry na mapě, které pro literáty neplatí!“

Vyhlašujeme již třetí ročník železniční antologie Literáti na trati, která je příležitostí pro všechny autory, kterým je námětem, múzou či inspirací prostředí kolejí, vlaků a cestování.

Stejně jako vloni bude vaším úkolem pouze dodání daného počtu stran textu, který se dotýká železnice a odkoupení alespoň jednoho výtisku knihy. Uvítáme ukázky z knih, články, poezii i prózu, pohádky, povídky, kresby či fotografie. Přidat se může každý! Jedinou podmínkou je naplnění názvu knihy – jsme „Literáti na trati“. Ať už profesí či láskou k železnici.

Je jedno, zda jste ostřílený autor nebo si píšete jen tak pro radost. Podělte se o svoje dílo s ostatními. Staňte se součástí dnes již čtyřicetičlenné party a vytvořme společně třetí díl antologie známých i neznámých autorů, které spojují železné rovnoběžky bez hranic! Seberte tedy odvahu a pojďme do toho! Po dvouletých zkušenostech mohu říct: „Stojí to za to!“

Další informace získáte na e-mailové adrese:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. čísle 776 58 2331.

František Tylšar

 

Právě přítomno: 311 hostů a žádný gestor