Nahoru

Propozice sport Olomouc

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – obvod bowling do 45 a nad 45 let pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – obvod badminton pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – oblast badminton čtyřhry pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – oblast volejbal smíšených družstev pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E - obvod bowling mužů a žen do 45 a nad 45 let pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – obvod bowling mužů a žen do 45 a nad 45 letv pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – oblast stolní tenis pro rok 2018.

 

České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC a Odborové sdružení železničářů - P R O P O Z I C E – oblast sjezdové lyžování pro rok 2018.

 
 
 
Powered by Phoca Download

Právě přítomno: 240 hostů a žádný gestor