Nabídka zimní rekreace ČD travel 2017 / 2018

 

Tuto středu 11.10.2017 bude zveřejněna na www.cdtravel.cznabídka dotované zimní rekreace pro nastávající zimní sezonu. Obsahuje tuzemské i zahraniční lyžařské pobyty, ale i například pobyty lázeňské. V obsahu nabídky je zapracován postup pro objednání rekreace a další potřebné informace.

Těšíme se na Vaše objednávky

                                                                                                              Vaše ČD travel

 

 

                                                                             

 

Kalendář sportovních soutěží železničářů 2017 obsahuje sportovní akce od obvodních kol soutěží po mezinárodní mistrovství USIC.

Literáti na trati III aneb železnice bez hranic

motto: „Hranice jsou pomyslné čáry na mapě, které pro literáty neplatí!“

Vyhlašujeme již třetí ročník železniční antologie Literáti na trati, která je příležitostí pro všechny autory, kterým je námětem, múzou či inspirací prostředí kolejí, vlaků a cestování.

Stejně jako vloni bude vaším úkolem pouze dodání daného počtu stran textu, který se dotýká železnice a odkoupení alespoň jednoho výtisku knihy. Uvítáme ukázky z knih, články, poezii i prózu, pohádky, povídky, kresby či fotografie. Přidat se může každý! Jedinou podmínkou je naplnění názvu knihy – jsme „Literáti na trati“. Ať už profesí či láskou k železnici.

Je jedno, zda jste ostřílený autor nebo si píšete jen tak pro radost. Podělte se o svoje dílo s ostatními. Staňte se součástí dnes již čtyřicetičlenné party a vytvořme společně třetí díl antologie známých i neznámých autorů, které spojují železné rovnoběžky bez hranic! Seberte tedy odvahu a pojďme do toho! Po dvouletých zkušenostech mohu říct: „Stojí to za to!“

Další informace získáte na e-mailové adrese:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. čísle 776 58 2331.

František Tylšar

 

V letošním roce převzalo OSŽ organizování akcí Mezinárodní federace pro kulturu a volný čas železničářů (FISAIC). Došlo k přejmenování svazu z původního názvu Zemský svaz FISAIC ČD nově na Český zemský svaz FISAIC. Kalendář letošních akcí Českého zemského svazu FISAIC a mezinárodních akcí FISAIC naleznete zde, kalendář bude průběžně aktualizován.

Podkategorie

Právě přítomno: 222 hostů a žádný gestor