OBZOR ke stažení

Oddělení kanceláře předsedy OSŽ oznamuje všem členům a funkcionářům OSŽ, že jsou schválené termíny podzimních kurzů „Práce na PC“. Kapacita kurzu je 8 účastníků, pokud mají účastníci své vlastními notebooky, vybavené operačním systémem Windows 8 (8.1), 10 Microsoft Office 2013 nebo 2016, může se kurz rozšířit ještě o další dva účastníky. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je 6 osob. Díky menšímu počtu osob ve skupině se lektor může individuálně věnovat každému účastníkovi.

Na druhé pololetí roku 2018 jsou naplánovány pouze dva třídenní semináře: jeden pro začátečníky a jeden pro pokročilé uživatele.


2.října – 4. října 2018 (úterý – čtvrtek) - začátečníci
13.listopadu – 15.listopadu 2018 (úterý – čtvrtek) - pokročilí

Účastnický poplatek za školení je stanoven na 500,- Kč/osobu. Potvrzení o úhradě daného poplatku obdrží každý účastník na místě oproti hotovostní platbě. Na konci semináře každý účastník obdrží potvrzení o účasti na semináři (možno využít § 203, odst. 2, písm. c) ZP v platném znění. Refundace ze strany OSŽ-Ú se neposkytuje!

Školení probíhá v zasedací místnosti v sídle Ústředí OSŽ (Dům Bohemika, Praha 9, Na Břehu 3), kde je rovněž zajištěno bezplatné ubytování pro mimopražské účastníky. Obědy jsou zajištěny, snídaně a večeře si účastníci zajišťují sami na své náklady. Podrobné organizační pokyny obdrží účastníci jednotlivých seminářů společně s pozvánkou.

Přihlášky na jednotlivá školení zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S případnými dotazy ohledně počítačových kurzů se obracejte na vedoucí oddělení kanceláře předsedy Helenu Romanovou (tel: 972 241 907, 777 071 917).

PhDr. Helena Romanova, vedoucí oddělení kanceláře předsedy OSŽ
 

Právě přítomno: 261 hostů a žádný gestor