OBZOR ke stažení

Oddělení kanceláře předsedy OSŽ připravilo pro zájemce z řad členů a funkcionářů OSŽ jarní kurzů „Práce na PC“.
Kapacita kurzu je 8 účastníků, pokud mají účastníci své vlastními notebooky vybavené operačním systémem Windows 8 (8.1), 10  a Microsoft Office 2013 nebo 2016,  může  se  kurz rozšířit  ještě o 2 účastníky. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je 6 osob. Díky malému počtu osob ve skupině se lektor může individuálně věnovat každému účastníkovi.
Na první pololetí roku 2019 jsou naplánovány tři třídenní semináře: jeden pro začátečníky a dva pro pokročilé uživatele. 
  • 5. března  – 7. března  2019 (úterý – čtvrtek) - pokročilí
  • 2. dubna –   4. dubna 2019 (úterý – čtvrtek) – začátečníci
  • 18. června – 20. června 2019 (úterý – čtvrtek) - pokročilí
 
Účastnický poplatek za školení je stanoven na 500,- Kč/osobu. Potvrzení o úhradě daného poplatku obdrží každý účastník na místě oproti hotovostní platbě. Na konci semináře každý účastník obdrží potvrzení o účasti na semináři (možno využít § 203 odst. 2 písm. c) ZP v platném znění. Refundace ze strany OSŽ-Ú se neposkytuje!
 
Školení probíhá v zasedací místnosti v sídle Ústředí OSŽ (Dům Bohemika, Praha 9), kde je rovněž zajištěno bezplatné ubytování pro mimopražské účastníky. Obědy jsou zajištěny, snídaně a večeře si účastníci zajišťují sami. na své náklady.  Podrobné organizační pokyny obdrží účastníci jednotlivých seminářů společně s pozvánkou. 
 
Přihlášky na jednotlivá školení zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S případnými dotazy ohledně počítačových kurzů obracejte na vedoucí oddělení kanceláře předsedy Helenu Svobodovou (tel: 972 241 907, 777 071917).       
 
PhDr. Helena Svobodová, 
vedoucí oddělení kanceláře předsedy

Právě přítomno: 219 hostů a žádný gestor