Hezký den všem, kteří se zajímají o BOZP, těm, kteří nemají členství v odborech jen kvůli vstupenkám a výletům, zkrátka všem, kteří chtějí vědět něco nového a naše brožurka BOZP se k nim jinou cestou nedostane. Tímto ji dáváme volně k dispozici a doufáme, že z ní budete mít stejnou radost, jako my. Naše oddělení BOZP ji připravovalo půl roku a můžu vám říct, že jsme si docela „mákli“. Ono dát dohromady 100 stran textu a odchytat v něm všechny chyby (samozřejmě jich tam ještě pár najdete), dá docela zabrat…

Brožurka má v reálu hezký oranžový bezpečnostní kabátek a kdo ji opravdu přečte, bude mít přehled o tom, co je „bezpečnost a ochrana zdraví při práci“ - jak má vypadat bezpečné pracoviště, jak pomoci sobě nebo kolegovi v případě pracovního úrazu, co čím hasit v případě požáru nebo jak poskytnout „první pomoc“.

Brožurka je zároveň skvělou pomůckou pro činnost inspektorů BOZP základních organizací OSŽ nebo podkladem pro jejich školení - tímto vás srdečně zveme k účasti v nových termínech, které jsou již zveřejněny.

Tedy stahujte, kochejte se, čtěte a učte se – štěstí přeje připraveným i v BOZP ?