POBYTY PRO ČLENY OSŽ

Pro členy OSŽ a jejich rodinné příslušníky nabízíme zimní pobyty v hotelu Ostrý v Železné Rudě. Jedná se o pobyty v období 10.10.2021 – 20.3.2022

  • prodloužené víkendy na 3 noci (čtvrtek - neděle) cena 750 Kč za osobu
  • pobyty na 4 noci (neděle - čtvrtek) cena 1000 Kč za osobu.

Pobyty je možné libovolně spojovat, cena se poté sčítá.

Závaznou přihlášku naleznete v odkaze níže, bližší informace si vyžádejte na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonních číslech: 601 391 185, 972 241 928.

 

Během října 2020 byla zveřejněna nabídka dotované zimní rekreace ČD travel na letošní zimní sezónu.

Součástí nabídky je i postup pro přihlášení na rekreaci pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky i bývalé zaměstnance železničních společností.

Před provedením objednávky rekreace se prosím seznamte s uvedenými informacemi, po dohodě se zaměstnavateli dochází m.j. k rozšíření možností při výběru destinací.

Kompletní nabídka je na www.cdtravel.cz

 Mezinárodní oddělení OSŽ

Kalendář sportovních soutěží železničářů 2021 obsahuje sportovní akce od obvodních kol soutěží po mezinárodní a mistroství USIC. 

Výsledky únorového mezinárodního virtuálního běhu na 7 km jsou tu!

Z důvodů zasílání výsledků ze zahraničí bylo vše trochu opožděné. Společné foto tvoříme, výměna cen pro vítěze je v pohybu – ČR zašle ceny Dánům, Dánové Rakušanům, Rakušané Britům, Britové Švýcarům, Švýcaři Belgičanům a kruh se uzavře tím, že Belgičané pošlou ceny do ČR.
Honza Lachnit, Zdeněk Doležal a Renata Glierová se mohou těšit na to, co z Belgie dorazí a od pořadatelů jim patří velká gratulace! První tři v každé kategorii dostanou také cenu od nás. 

Na příští závody chystáme novinku v předávání cen. Cenu dostane pouze vítěz kategorie, u ostatních cen proběhne tombola, aby šanci měli úplně všichni. V únoru se ještě chystáme na turnaj v šachu a na další závody na běžkách. Informace budou v nejbližší době. Sportujte sami s námi!

 

Kalendář akcí Mezinárodní federace pro kulturu a volný čas železničářů (FISAIC) a Českého zemského svazu FISAIC naleznete zde, kalendář je průběžně aktualizován.

 

 

Féderation Internationale des Sociétés Artistiques et Intellectuelles des Cheminots

Podkategorie

Právě přítomno: 221 hostů a žádný gestor