Po skončení VIII. sjezdu OSŽ jsme se zeptali několika delegátů na to, jak byli spokojeni s organizací sjezdu i s jeho samotným průběhem. Z odpovědí vyplývá, že převážná část delegátů hodnotí průběh sjezdu pozitivně, mezi kritickými hlasy byla především skutečnost, že na sjezdu byla poměrně malá diskuse, což však bylo zřejmě způsobeno tím, že veškerá kritika a připomínky k práci OSŽ byly již provedeny na předcházejících podnikových konferencích. Samotný průběh sjezdu a jeho závěry byly průběžně monitorovány na webu OSŽ a budou rovněž zveřejněny ve zvláštní příloze Obzoru č. 7, který vychází 4. dubna 2022.

Druhým dnem v Kongresovém centru v Praze pokračoval VIII. sjezd OSŽ. Sál Kongresového centra se v sobotu 26. března 2022 v 9 hodin opět zaplnil, řídící Petr Štěpánek zahájil sobotní část sjezdového jednání. Přečtěte si on-line zpravodajství z druhého dne VIII. sjezdu OSŽ v Praze. Informace jsou řazeny od nejnovějších k nejstarším.

Celkem 200 delegátů se ve dnech 25. a 26. března 2022 účastní VIII. sjezdu OSŽ v Kongresovém centru v Praze na Pankráci. Hned první den sjezd zvolí vedení na další čtyři roky: předsedu OSŽ, I. místopředsedu OSŽ, místopředsedu OSŽ pro správu majetku, a předsedu Revizní komise OSŽ. Sledujete on-line zpravodajství z VIII. sjezdu OSŽ v Praze. Informace jsou řazeny od nejnovějších k nejstarším.

Celkem 200 delegátů se ve dnech 25. a 26. března 2022 zúčastní VIII. sjezdu OSŽ v Kongresovém centru v Praze na Pankráci. Nejpočetnější zastoupení na sjezdu mají delegáti Podnikového výboru (PV) OSŽ Správy železnic (61 delegátů), o patnáct méně (46) mají zástupci PV OSŽ při ČD, a. s., společnost ČD Cargo, respektive Podnikový výbor OSŽ ČD Cargo, bude zastupovat 19 delegátů, a Nedrážní republikový výbor (NeRV) OSŽ 11 delegátů. Tyto delegáty nominovaly a schválily podnikové konference.

Právě přítomno: 235 hostů a žádný gestor