Vážené kolegyně, kolegové,

je to již několik let, kdy jsme založili twitterový účet našeho Podnikového výboru - www.twitter.com/pv_osz_cdc Snažíme se, abychom vám tímto způsobem rychle předávali informace z našich jednání nebo zajímavých událostí, kterých se účastníme. Máte tak přístup k čerstvým novinkám, které se vás týkají. Upozorňujeme a sdílíme i další relevantní zdroje a články z oblasti železniční dopravy. V nejbližších týdnech bychom vám právě na této sociální síti rádi představili ty, kteří tento účet spravují, ale také všechny naše členy Podnikového výboru. 

Dalším nástrojem pro rychlý přenos informací je aplikace Moje OSŽ, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu - https://1url.cz/quMyJ Na každý nový článek nebo dokument, který je zveřejněn na webu OSŽ, jste ihned upozorněni notifikací přímo na displeji telefonu. Nyní připravujeme registraci pro stávajicí členy a nový elektronický průkaz. 

Budeme rádi, když nás podpoříte nejen sledováním na twitterovém účtu, ale také stažením aplikace Moje OSŽ. Společně se můžeme posunout vpřed a dosáhnout toho, abyste měli informace a přehled o naši práci. 

Aktuální složení PV OSŽ ČD Cargo, a.s. včetně kontaktů na jednotlivé členy.

Usnesení Podnikové konference ČD Cargo, a.s. ke stažení zde:

Na základě rozhodnutí PV OSŽ ČD Cargo, a.s. byl zřízen Twitterový účet, kde nás můžete sledovat: www.twitter.com/pv_osz_cdc

Naší snahou bude poskytovat rychlé, krátké a aktuální informace o jednáních sociálních partnerů ve společnosti ČD Cargo, případně další důležité zprávy z médií, které se budou týkat nákladní železniční dopravy. Chceme zde prezentovat naši práci, její hloubku a rozsah.

Kalendář akcí PV OSŽ ČD Cargo, a.s.

Podkategorie

Právě přítomno: 366 hostů a žádný gestor